Product category
Language

Search

Promotion
Sale out

Newsletter
Subscribe
Unsubscribe

See also:Special sale:Random picture:

Product promotional video (show big)
Promoted products (show all)

Infrathermal
Kamera termowizyjna EasIR™-4

EasIR-4 to najnowsza kamera termowizyjna, wykonana w popularnej, poręcznej "pistoletowej" obudowie z detektorem o wymiarach 160x120 pikseli. Kamera posiada szereg bardzo zaawansowanych funkcji niespotykanych w innych kamerach z tego przedziału cenowego.

Infrathermal
Kamera termowizyjna Infrathermal Thermo Pro 8 TP8

Infrathermal TP8 jest zaawansowaną i bardzo bogato wyposażoną kamerą termowizyjną przeznaczoną dla wymagających użytkowników. Model TP8, bazujący na francuskim niechłodzonym mikrobolometrze wysokiej rozdzielczości, umożliwia uzyskiwanie zarówno obrazu termicznego, jak i tradycyjnego. Infrathermal TP8 jest bardzo funkcjonalną i niezawodną kamerą, pracującą w szerokim zakresie temperatur i wyposażoną w profesjonalne oprogramowanie.

Telesis
TELESIS Zenith 20FQ Laserowy System Znakowania

Telesis Zenith20FQ jest przedstawicielem rodziny bezobsługowych laserów znakujących. Urządzenia Zenith 20FQ zapewniają bardzo długi czas pracy diody MTBF, wynoszący aż 50000 godzin! Oferują także wysoką moc promienia lasera, który dociera ze Źródła za pośrednictwem giętkiego, ekranowanego światłowodu. Użycie światłowodu oraz mocna konstrukcja urządzenia czyni je idealnym do zastosowań przemysłowych, gdzie wymagana jest odporność na wibracje, pył, podwyższoną wilgotność oraz szerszy zakres temparatur pracy.

Infrathermal
Kamera termowizyjna Infrathermal Nano Standard

Infrathermal Nano Standard to wygodna, lekka i wszechstronna kamera termowizyjna, oferująca duże możliwości za bezkonkurencyjnie atrakcyjną cenę. Łatwe sterowanie, czytelny i wydajny wyświetlacz, precyzyjny pomiar temperatury dla całego obszaru wyświetlanego na ekranie, wydajne przetwarzanie obrazu i łączność z komputerem poprzez port USB, otwierają przed użytkownikiem wiele możliwości i rynków. Urządzenie oferuje ponadto niezwykle szybkie odświeżanie obrazu, gwarantujące bezproblemową i płynną pracę.

Laserdenta AG
Laser Denta 3D Dental Scanner

Laserdenta AG jest precyzyjnym skanerem laserowym zaprojektowanym i przeznaczonym do zastosowań dentystycznych. Urządzenie jest wyposażone w 5 osiowy mechanizm, który zapewnia dostęp do podcięć i innych części obiektu, które są niedostępne dla większości urządzeń dostępnych na rynku. Po określeniu parametrów i obszarów skanowania proces przeprowadzany jest bez uczestnictwa użytkownika, dzięki czemu może on w tym czasie poświęcić się innym zajęciom. Generowany skan, składający się z milionów punktów pomiarowych, jest wierną kopią obiektu Źródłowego, dzięki czemu wykonane na jego podstawie elementy, jak np. mosty są idealnie dopasowane, co bardzo ogranicza lub całkowicie eliminuje konieczność dokonywania ręcznych poprawek.

Telesis
Telesis Sabre - Laserowy System CO2

Model Sabre jest laserowym systemem CO2 marki Telesis. Urządzenie to ma budowę przypominającą systemy YAG, czy Ytterbium – system składa się z modułów: głowicy oraz Źródła lasera połączonych ze sobą światłowodem. Takie rozwiązanie umożliwia łatwą organizację miejsca instalacji a także rozwiązuje problem wielkości materiału. W systemie tym, w przeciwieństwie do systemów ploterowych, można znakować przedmioty dowolnej wielkości, a dzięki zastosowaniu luster zamiast przesuwającej się głowicy, można uzyskać bardzo duże prędkości pracy.

Nowości!
11 do 20 z 20


Promocja kamer AVIO do końca lutego 2008
Date: 15.01.2008
Uprzejmie informujemy, iż do 29 lutego 2008 trwa promocja kamery TVS-200EX. Zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszym działem handlowym.


Najnowsza kamera AVIO w naszej ofercie
Date: 09.01.2008
Uprzejmie informujemy, że do listy naszych produktów dołącyła niezwykle atrakcyjna kamera termowizyjna japońskiej firmy AVIO. Model TVS-200EX wyróżnia się wyjątkowo dobrymi parametrami przy zachowaniu bardzo atrakcyjnej ceny.


¦więta i Nowy Rok
Date: 19.12.2007
Informujemy, że od 21.12.2007 do końca roku nasza firma będzie nieczynna z powodu przerwy świąteczno-urlopowej. Jednocześnie z okazji zbliżających się ¦wiąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku, składamy wszystkim naszym klientom i partnerom najserdeczniejsze życzenia.


Laserowe systemy znakujące Telesis
Date: 05.11.2007
Uprzejmie informujemy, iż zostały zaktualizowane informacje dotyczące nowych modeli systemów znakowania laserowego firmy Telesis. Zapraszamy również do zapoznania się z nowym laserem Telesis EP, znajduje on zastosowanie w precyzyjnym znakowaniu tworzyw.


Nowa promocja - kamera termowizyjna T2
Date: 20.10.2007
Zapraszamy serdecznie do skorzystania z promocji na kamerę termowizyjną Infrathermal T2-E. Model T2-E jest wersją ekonomiczną, oferującą podstawowy zakres funkcji. Urządzenie pozwala (w odróżnieniu od modeli innych producentów) na pomiar temperatury w ruchu - nie wymaga umieszczania go na statywie. Serdecznie zapraszamy!


Targi Milipol 2007
Date: 09.10.2007
Uprzejmie informujemy, że z powodów uczestnictwa w targach Milipol nasza firma będznie nieczynna w dniach 10, 11 i 12 paŹdziernika. Przepraszamy i zapraszamy po przerwie.


Planowe wyłączenie zasilania
Date: 26.09.2007
Uprzejmie informujemy, iż z powodu konserwacji sieci nastąpi planowe wyłączenie prądu w naszej firmie w dniu 26 września 2007, w związku z tym kontakt telefoniczny z naszą firmą może być utrudniony. Dziękujemy za wyrozumiałość.


Nowa kamera dla monitoringu i ochrony
Date: 04.09.2007
Zapraszamy do zapoznania się z nowym modelem kamery DL730 - jest to urządzenie dla termocznego monitoringu zewnętrznego (zastosowanie to między innymi biura i agencje ochrony, wojsko i policja). Model DL730 jest bardzo dokładną kamerą, pracującą w kompletnej ciemności.


Nowa kamera termowizyjna w naszej ofercie
Date: 03.09.2007
Uprzejmie informujemy, iż pojawiła się w naszej ofercie nowa profesjonalna kamera termowizyjna. Model DL700E jest doskonale wyposażonym urządzeniem, umożliwiającym uzyskiwanie zarówno obrazu termicznego, jak i zwykłego wizualnego. DL700E jest bardzo funkcjonalną i dokładną kamerą, pracującą w szerokim zakresie temperatur i wyposażoną w profesjonalne oprogramowanie.


Nowa strona www
Date: 20.08.2007
Uprzejmie informujemy, iż uruchomiliśmy nową polskojęzyczną stronę marki InfraThermal. Naszą misją jest dostarczać klientowi nowoczesne - dostępne dla polskiego odbiorcy - rozwiazania z branży termowizyjnej, ochrony przeciw laserowej i skanowania 3D. Mamy nadzieje, że nowy serwis i jego możliwości spotkają się z Państwa oczekiwaniami.
Grawerka CNC Frezarka CNC Grawer Engraving machines Frezarki Laser Nd:yag Qigong Natrysk poliuretanu Kamery termowizyjne Kamera termowizyjna Skaner 3D Roland EGX Roland MDX Tabliczki znamionowe Modelowanie 3D znakowanie laserowe Odciąg do lasera Znakowanie specjalne Produkcja naklejek znakowanie laserowe znakowanie laserowe qigong taichi kungfu